Konkurs LIMES

Uczniowie zakwalifikowani do następnego etapu
w kategorii: Szkoły Podstawowe klasa 5-6
który odbędzie się w SP nr 14 w Lubinie
07 marca 2023 o godzinie 10:00

Lp nazwisko i imię klasa i szkoła
1Bagińska Magdalena uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
2Banach Oskar uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
3Baran Karolina uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
4Bulak Natalia uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
5Jeger Mikołaj uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
6Kiec Aleksandra uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Rudnej
7Kieryk Patrycja uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
8Koblański Dawid uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej w Rudnej
9Kołodziejczyk Szymon uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej w Siedlcach
10Kuźniar Hanna uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
11Śliwiak Weronika uczennica klasy 6 Salezjańskiej SP w Lubinie
12Mazurek Letycja uczennica klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
13Miąsik Karolina uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
14Misiak Tomasz uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
15Moskal Bartosz uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
16Piotrowska Oliwia uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
17Piotrowski Wojciech uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
18Pluta Jakub uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
19Polak Paweł uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 W Lubinie
20Popko Mateusz uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
21Sarama Kacper uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
22Seroka Mateusz uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
23Stańczyk Mateusz uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
24Stefanowicz Piotr uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
25Suszyńska Maja uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
26Szczepańczyk Nikola uczennica klasy 6 Salezjańskiej SP w Lubinie
27Szkuta Piotr uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej w Rudnej
28Szuszyński Mateusz uczeń klasy 5 Salezjańskiej SP w Lubinie
29Szwiec Mateusz uczeń klasy 6 Salezjańskiej SP w Lubinie
30Urban Erwin uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej w Raszówce


Uczniowie zakwalifikowani do następnego etapu
w kategorii: Szkoły Podstawowe klasa 7 i 8
który odbędzie się w SP nr 14 w Lubinie
07 marca 2023 o godzinie 10:00

Lp nazwisko i imię klasa i szkoła
1 Adamowicz Łucja uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 W Lubinie
2Borowski Maciej uczeń klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
3Buchta Karol uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
4Cegiełka Nina uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
5Cybulska Maria uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
6Cybulski Maciej uczeń klasy 8 Salezjańskiej SP w Lubinie
7Dąbrowska Maja uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
8Derkacz Victoria uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
9Draganik Natasza uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
10Dulska Zuzanna uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
11Figiel Igor uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
12Kamińska Pola uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
13Kirejczyk Julia uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
14Kucharewicz Mikołaj uczeń klasy 7 Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wlk.
15Kułaczkowski Adrian uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
16Lange Julia uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
17Latoń Matylda uczennica klasy 7 Salezjańskiej SP w Lubinie
18Lewandowicz Piotr uczeń klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
19Malinowski Tymon uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej w Rudnej
20Mendelewski Michał uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
21Niezgoda Szymon uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
22Odolczyk Cyprian uczeń klasy 8 Salezjańskiej SP w Lubinie
23Piasecki Michał uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
24Ratajczak Bartosz uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
25Sasim Szymon uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej w Raszówce
26Skoczylas Marcel uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
27Skura Rafał uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej w Siedlcach
28Stożek Patryk uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie
29Szela Barbara uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie
30Wasyłeczko Monika uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie
31Wojtowicz Michał uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie